5 квітня "КОМПАНІЯ ГЕОНІКС" прийняла участь у науково-практичній конференції "Застосування космічних та геоінформаційних систем в інтересах національної безпеки та оборони", що проходила на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Конференція була приурочена до Всесвітнього дня авіації і космонавтики та Дня працівників ракетно-космічної галузі України.

В ході роботи учасники розглянули досягнення у галузі, а також визначили основні проблеми застосування космічних та геоінформаціних систем у секторі безпеки та оборони держави і розробили рекомендації щодо їх вирішення. Основні питання конференції стосувалися застосування космічних та геоінформаційних систем у секторі безпеки і оборони держави, підготовки військових фахівців з експлуатації космічних систем, а також підвищення достовірності виявлення та розпізнавання цілей на основі застосування геоінформаційних систем.

В обговоренні питань науково-практичної конференції взяли участь близько 50 учасників – представників Ситуаційного центру Ради національної безпеки і оборони України, Національної академії наук України, Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державного космічного агентства України, Національного авіаційного університету, Державного університету телекомунікацій, Науково-дослідного інституту геодезії і картографії, Конструкторського бюро “Південне” ім. М. К. Янгеля, науково-дослідних установ, а також наукові і науково-педагогічні працівники інститутів, центрів університету, іноземні гості.

Наша співробітниця Уляна Комарова представила доповідь "Досвід створення топографічних планів масштабу 1:10 000 на замовлення Міноборони", де розповіла про особливості створення, укладання та редагування карт у програмі ArcGIS.