16 та 17 березня 2017 року пройшла ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами», яку організовувала кафедра землеустрою та кадастру Національного авіаційного університету, приурочена до дня землевпорядника України, а також до 15-річчя кафедри.  


Під час роботи конференції проходила виставка геодезично-навігаційного обладнання корпорації Trimble та Leica Geosystems, під час якої всі бажаючи могли ознайомитись з функціями та можливостями сучасних приладів та пройти майстер-клас по роботі з ними. 

На пленарному засіданні з доповіддю виступали представники Департаменту земельних ресурсів КМДА, громадських організацій: «Земельна спілка України», «Офіс ефективного регулювання», «Центр геопросторових даних України», Національного університету біоресурсів та природокористування, Інституту економіки природокористування та сталого розвитку НАН України.

Також на конференції були представники організацій, що безпосередньо займаються виконанням топографо-геодезичних, картографічних та земельно-кадастрових робіт, які поділились досвідом у використанні даних дистанційного зондування, сучасних технологій та обладнання та програмного забезпечення. Серед них: Компанія «КМС», «ЕСОММ Со», ДНВП «Геосистема», «Систем Солюшнс», «ТВІС», «Курс».

Спеціаліст компанії «Геонікс» Комарова Уляна представила технологію створення ортофотопланів на основі знімків БПЛА.

Щиро дякуємо всім організаторам та учасникам конференції за цікаві доповіді та можливість обговорити сучасні проблеми у професійному колі! 

Переглянути фото можна тут.