В черговий раз спеціалісти Компанії Геонікс провели курси з навчання ГІС-технологій. 1 та 2 грудня в рамках повноцінного робочого дня 5 студентів прослухали курс "Основи ArcGIS for Desktop 10.x". 

Програма курсу розрахована таким чином, щоб за короткий термін навчитися вирішувати основні проблеми, які виникають при роботі з ГІС-пакетом.

В рамках курсів кожен студент виконував завдання згідно покрокової методички, з прикладами вправ, з використанням вихідних векторних і растрових даних, що підготовані спеціально для того, щоб за короткий термін навчити основних принципів роботи в ГІС-пакеті, таких як: налаштування робочого простору ArcMap (основні налаштування та налаштування робочого середовища), основних прийомів роботи з векторними та растровими даними, а також поняття ГІС-аналізу, систем координат, топології і ще багато цікавого.

Навчання супроводжувалось презентаціями та майстер-класами, які демонструвались як в рамках основної програми курсів, так і в якості ілюстрацій до відповідей на питання, що виникали в процесі роботи.

По закінченню курсів кожен студент отримав сертифікат від Компанії Геонікс.

 

Більше фотографій тут